HAKKIMIZDA

ÇEKİCİ, YENİLİKÇİ, YARATICI

Estetis firması 2002 yılında dekorasyon alanında hizmet vermeye başlamış, 2010 yılında farklı sektöre yönelme sebebi ile kapatma kararı almışlardır. Bu tarih itibari ile Estetis bünyesinde kurulumundan itibaren görev yapan ve proje müdürü olarak görevlerini tamamlayan Ali Arslan – Mine Şimşek 15 yıllık sektör tecrübesine dayanarak Armourcoat firmasının Türkiye distribütörlüğünü almıştır. Bu deneyim ve tecrübe ile Bayrağı devir alan Estetis Arslan Group Ltd daha dinamik bir kadro ve değişmeyen uygulayıcı ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

İngiliz Armourcoat firmasının Türkiye Distribütörü olarak ARMOURCOAT ve ARMOURCAST ürünlerinin tek uygulayıcısıdır. Orta doğu ve Birleşik Arap ülkelerinde de uygulama hizmeti vermektedir. Dekoratif sıva, boya ve duvar kaplamaları olarak çok geniş ve farklı bir ürün yelpazesine sahiptir.

10 yıllık sektör tecrübesindeki referansları ile hizmet kalitesinden ödün vermeden çok ayrıcalıklı bir yer edinmiş, bu alanda ilklerin öncüsü olmuştur. Uzman kadrosu ile ( bünyesinde en az 5 yıllık hizmet yapmış ) uygulama garantisi vererek hizmet sunmaktadır.

ARMOURCAST Dekoratif taş döküm ( rölyef paneller ) ve ARMOURCOAT Taş efektli duvar kaplamaları ile sayısız önemli ve prestijli projede yer almıştır.

Dekoratif duvar kaplamalarımız Taş efektli olup, taşa en yakın görsel etkiyi vererek bir o kadar mukavemetini de sağlamaktadır. Her türlü Mermer, Brüt Beton, Doğal Taş, Traverten, Granit, Kum, Ahşap, Süet, Deri vs gibi özel dekoratif duvar kaplamalarını mevcuttur. Naturel yapısını hiç bozmadan ilk günkü etkisini yıllarca korumak en üstün nitelikleri arasındadır.